Siparişlerinizi 81 İlimize Güvenli Bir Şekilde Teslim Ediyoruz.

Sitemizden sipariş edilen tüm ürünler Türkiye'nin 81 ilinde evinize kadar teslim edilir, montaj gerektiren ürünlerde ise 35 ilimizde ücretsiz montaj hizmeti verilerek, Müşterilerimizin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçları karşılanır.

 

Bölge Nakliye Şeması

  • 500 TL ve üzeri 45TL nakliye, ücretsiz montaj hizmeti.
  • 3.000 TL ve üzeri 200TL nakliye, ücretsiz montaj hizmeti.
  • 5.000 TL ve üzeri 300TL nakliye, ücretsiz montaj hizmeti.
  • 5.000 TL ve üzeri 450TL nakliye, ücretsiz montaj hizmeti.
  • 6.000 TL ve üzeri nakliye ücreti 600 TL. Montaj hizmeti için iletişime geçiniz.
  • 7.000 TL ve üzeri nakliye ücreti 700 TL. Montaj hizmeti için iletişime geçiniz.
  • 9.000 TL ve üzeri nakliye ücreti 900 TL. Montaj hizmeti sunulamamaktadır.

 

 

Teslimat Hizmeti

İnternetten alışverişi kolaylaştırıyoruz, siparişlerinizi Türkiye'nin 81 iline teslim ediyoruz. Üstelik alışveriş tutarınıza göre ücretsiz kargo avantajı sunuyoruz.

Sipariş ettiğiniz ürünler kargo firmaları ya da ürünün muhteviyatına göre işinde uzman nakliye-montaj ekibimizle ya da işinde uzman ve dairenize kadar teslimat yapan lojistik firmaları ile teslim edilir. Kargo firmalarının fiziki koşullarının Mobilya ve Beyaz Eşya ürünlerini taşımaya elverişli olmaması nedeniyle bu ürünler yalnızca kendi ekibimiz ya da konusunda uzmanlaşmış Lojistik firmalarıyla taşınmaktadır. Lojistik firmalarıyla yapılan teslimatlar, il/ilçe merkezlerine ve merkezlere yakın noktalara yapılmaktadır. Kargo haricinde teslim edilecek ürünler için siparişiniz sonrasında Müşteri Hizmetleri ekibimiz sizi arayarak adresinizi teyid edecektir.

Tüm ürünler, evinize kadar teslimatı yapılarak sorunsuz bir hizmet verilmekte ve 81 ile teslimat yapılmaktadır. Sorularınız için 0850 811 77 88 Müşteri Hizmetleri numaramızdan ya da Canlı Destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Montaj

35 ilde montaj hizmeti verilmekte olup, hangi illerde montaj hizmeti verildiği haritada belirtilmiştir. Montaj hizmeti gerektiren ürünler için siparişiniz sonrasında Müşteri Hizmetleri ekibimiz sizi arayarak adresinizi teyid edecektir. Sorularınız için 0850 811 77 88 Müşteri Hizmetleri numaramızdan ya da Canlı Destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.