128 bit SSL şifreleme ile
sizler için sunduğumuz Güvenli Alışveriş

Ne kadar güvenli?

Alışverişleriniz sırasında ve size özel sayfalardaki "kredi kartı" ya da "e-posta adresiniz" gibi bilgilerin transferi SSL (Secure Socket Layer) network üzerinden şifreli bir şekilde güvenli ve gizli olarak sağlanır.

HedefAVM.com'da 128 bit Rapid SSL sertifikası ile şifreleme yapılmaktadır. Sitemizde bulunan SSL sertifikasını adres çubuğunda bulunan bant üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu şifreleme sayesinde bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileri ve kullanıcı şifreleriniz sistemimizde kesinlikle kaydedilmemektedir. SSL ile şifrelenmiş güvenli ödeme sayfasında girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz sadece banka tarafından tarafımıza sağladığı pos üzerinden işlem görmektedir. Tarafımızdan hiçbir kart bilgisi görüntülenmemektedir.

HedefAVM.com'da tüm kredi kartları ile işlem yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bankanız tarafından oluşturulan sanal kart ile de alışveriş yapabilir ve kendi güvenlik seviyenizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Oluşan siparişler sonrasında HedefAVM.com banka ile irtibata geçerek müşteri güvenliğini korumak adına güvenlik onayı almaktadır. Banka onayı sonrasında sipariş onaylanır ve teslimat işlemine geçilir. Banka onayı alınamayan siparişlerde teslimat yapılmaz ve ödeme kredi kartına iade edilir.

İnternetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, bize telefonla ulaşabilirsiniz ya da şubelerimize gelerek alışverişinizi şubelerimizden yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaklardır.

Kişisel Bilgilerim de Güvende mi?

HedefAVM.com olarak siparişleriniz ve üyelik bilgileriniz gibi size özel bilgilerinize son derece önem verilir ve bu bilgiler en üst seviyede teknoloji kullanılarak korunur.

Hedef AVM olarak siz istemediğiniz sürece e-posta ya da SMS mesajları gönderilmez, bu mesajları almak isteyip istemediğinizi üyelik aşamasında siz belirlersiniz ve bu isteğinizi her zaman iptal edebilirsiniz. Kişisel bilgileriniz başka hiçbir firma ile paylaşılmaz ve başka hiçbir firmadan tarafınıza mesaj gönderilmez.

Kişisel bilgilerinizin gizliliği bizim için önemlidir.